Mladí BMX jazdci z Myjavy

Autor: Roman Vajaš | 27.5.2015 o 20:09 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  120x

Každému druhu športu je potrebné venovať pozornosť. Keď môžem, podporujem týchto chlapcov, pretože vidím, ako ich táto aktivita baví. Venujú jej množstvo voľného času, čo je vždy lepšie, než pasivita.

Mladí BMX jazdci z Myjavy ma požiadali o podporu a spoluprácu. Konkrétne o zakúpenie materiálu na freestylové prekážky. Prostredníctvom akcie, ktorá sa bude konať v mojom klube, som našiel spôsob, ako darovať výťažok zo vstupného práve pre túto BMX skupinu.

Dnes sme doviezli materiál na zmontovanie novej prekážky „Rádius“. Trošku fyzičky nikdy nezaškodí smile emoticon
Zároveň sme skontrolovali doskočisko „Foampit“ na učenie trikov, aby neprišlo k zraneniu jazdcov. Ako vidieť na fotografii, je potrebné ešte zohnať nejaký ten použitý molitan.

Všetko sa v tejto hale „Brutal hall Myjava“ postupne pripravuje na vytvorenie tréningového centra pre extrémne športy, kde sa bude mládež z Myjavy a okolia pripravovať na rôzne súťaže doma i v zahraničí.

Každému druhu športu je potrebné venovať pozornosť. Keď môžem, podporujem týchto chlapcov, pretože vidím, ako ich táto aktivita baví. Venujú jej množstvo voľného času, čo je vždy lepšie, než pasivita. Štát im neprispeje, mesto má iné priority. Ak im z dlhodobého hľadiska na tieto programy nepomôžeme, deti si môžu nájsť zrazu rôzne iné nežiadúce záležitosti a závislosti, ktoré im zastavia ich vlastný rozvoj. Preto by malo byť úlohou štátu, zameriavať sa aj na športy tohto typu, vďaka čomu mladším generáciám vyriešia problémy, ktoré im bránia sa vo voľnom čase venovať svojmu obľúbenému športu.

 

roman vajaš

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Danko pocítil silu slovenského hejtu a stále sa skrýva

Politické strany väčšinou diskusie na svojich stránkach čistia, ale nevypínajú.

EKONOMIKA

Premiér Fico zabudol na ceny elektriny na východe

Ceny rieši len na strednom Slovensku.


Už ste čítali?